Otwarcie wystawy czasowej „Gabriela Pałucka. Rysunek/Grafika/Malarstwo”

Dnia 18 września br. w Muzeum Solca im. Księcia Przemysła otwarto wystawę czasową pt. „Gabriela Pałucka – Rysunek/Grafika/Malarstwo”. Autorka prac – z pochodzenia solecczanka z wyboru warszawianka –  zaprezentowała szeroką paletę prac plastycznych. Fragment ekspozycji zajmują plakaty z serii „Traumas and Pranks”, są linoryty, rysunki i grafiki a także malowane tkaniny. Osobna sala jest poświęcona malarstwu. Miłośnicy soleckiego krajobrazu bez trudu odnajdą tutaj coś dla siebie! Gabriela Pałucka – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu – będzie w przyszłym roku obchodziła trzydziestolecie pracy twórczej. Z tego względu wybór zaprezentowanych dzieł jak i aranżacja wystawy ma wyjątkowy charakter! Wystawa czasowa pt. „Gabriela Pałucka – Rysunek/Grafika/Malarstwo” będzie prezentowa w Muzeum Solca do początku listopada br. Zapraszamy!